Obrabiarki CNC
Obrabiarki CNC i Frezowanie cnc

Architektura i nowoczesne budownictwo – AD Round Up: Zaha Hadid

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Zaha Hadid została nagrodzona kilkoma nagrodami, w tym Nagrodą Pritzkera, stając się pierwszą kobietą, która wygrała nagrodę.
Tak więc, aby rozpocząć ten tydzień od Round Up, przynosimy Ci wcześniej zaprezentowane projekty Zaha Hadid (i wywiad).
Projekt Zaha Hadid odrzucony z powodu upału Zaha Hadid, propozycja rozszerzenia dla Środkowo-Wschodniego Centrum w St Antony s College w Oksfordzie, została odrzucona przez Komisję ds.
Architektury i Architektury Środowiska (CABE).
Komisja napisała w swoim raporcie, że wydaje się niefortunne umieszczenie archiwum i czytelni za dużym oknem od strony południowej; zastanawiamy się, czy pełne światło słoneczne i przegrzanie mogłyby potencjalnie zagrozić użyteczności tej przestrzeni.
(czytaj więcej.) Projekt Regium Waterfront autorstwa Zaha Hadid Zaha Hadid pracuje nad swoim najnowszym projektem we Włoszech, w śródziemnomorskim mieście Reggio Calabria.
Projekt obejmuje muzeum i centrum sztuki widowiskowej na cieśninie morskiej, która oddziela Włochy kontynentalne od Sycylii.
Centrum będzie widoczne z wybrzeża Sycylii.
Zobacz najnowsze obrazy ujawnione przez Zaha Hadid Architects, tutaj (czytaj więcej.) Wieża Dorobanti, Bukareszt / Zaha Hadid Architekci Wieża Dorobanti, nowy projekt Zaha Hadid Architekci w Bukareszcie oddala się od prac, które ostatnio widzieliśmy, z bardzo ekspresyjna struktura.
Wieża o wysokości 200 metrów będzie umiejscowiona w sercu stolicy Rumunii, na skrzyżowaniu Calea Dorobanti i St.
Mihail Eminescu, z ponad 100 000 m2 dla rozwoju wielofunkcyjnego, w tym 5-gwiazdkowego hotelu (z restauracjami i konwencją centrum), luksusowe apartamenty i powierzchnia handlowa na poziomie ulicy (czytaj więcej.) + 5 projektów Burnham Plan Centennial autorstwa Zahy Hadid i Ben Van Berkel Architekci.
Renderowanie dwóch nadających się do recyklingu pawilonów zostało wydane przez Aldermana, Komitet Burnham, Wydział ds.
Kultury Miasta Chicago, Instytut Sztuki w Chicago i Przyjaciół Śródmieścia.
Oba pawilony – jeden zaprojektowany przez londyńską Zahę Hadid, a drugi na podstawie Amsterdamu – Ben van Berkel z UNStudio – podkreślają wagę odważnego wyobrażenia lepszej przyszłości dla wszystkich, jak to zrobili Daniel Burnham i Edward Bennett w 1909 r.
W swoim planie Chicago (czytaj więcej.) Wywiad Zaha Hadid The Guardian po prostu przeżył wywiad z Zaha Hadid.
Opowiada o centrum sportów wodnych na igrzyskach olimpijskich w 2012 roku, odbudowuje Bagdad i zwykłe kontrowersje, które tworzy.
Twoja praca jest dość dzielna.
Czy chcesz wywołać kontrowersje.
Nie.
Ale ponieważ nie jest to znane na początku, ludzie unikają tego.
Przeczytaj pełny wywiad tutaj.
[hasła pokrewne: blacha na rąbek, dom z prefabrykatów betonowych, castorama drzwi wewnętrzne ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: blacha na rąbek castorama drzwi wewnętrzne dom z prefabrykatów betonowych