Obrabiarki CNC
Obrabiarki CNC i Frezowanie cnc

Budownictwo wczoraj i dzis : AD Round Up: Projekty prefabrykowane Część I

Posted in Uncategorized  by admin
September 2nd, 2019

Zielona budowa to dziś ogromna sprawa.
Coraz więcej architektów projektuje zrównoważone budynki, więc wszystko, co możesz zrobić, aby Twój dom stał się bardziej ekologiczny, jest więcej niż mile widziane.
Jedną z tych rzeczy jest prefabrykacja.
Tak więc, aby zakończyć Rounding w tym tygodniu, przedstawiamy wcześniejsze projekty prefabrykowane.
Pentimento House / Jose María Sáez & David Barragán Architektura jest naga, aby połączyć się z otoczeniem.
Zbudowany z jednego kawałka prefabrykowanego betonu, który można umieścić na cztery różne sposoby (montaż), który rozwiązuje konstrukcję, ścianę, meble, drabiny, a nawet elewację ogrodową, która jest źródłem projektu.
Na zewnątrz jest neutralna siatka, która jest zakamuflowana jak płot lub żywopłot.
Wewnątrz każda ściana jest inna i pasuje do jej potrzeb, funkcji, położenia itp.
Betonowa platforma służy jako jej fundament i dostosowuje się do topografii omijając drzewa lub włączając je (czytaj więcej.) Dom Müller Gritsch / AFGH Dom Müller Gritsch w Lenzburgu.
Para artystów, Barbara Müller i Stefan Gritsch, przez 25 lat mieszkali w dawnej szopie warsztatowej ojca Barbary Müller.
Sprzedaż budynku oferowała małżonkom możliwość budowy nowego domu na dziedzińcu kompleksu budynków, pod warunkiem, że koszty budowy nie przekroczyły środków pozyskanych ze sprzedaży.
Jedyny możliwy sposób na zrealizowanie znaczącego programu przestrzennego związanego z ustaloną ceną CHF.
580 000 miało zaprojektować dom w prefabrykowanych elementach drewnianych (czytaj dalej.) Dom La Reserva / Sebastian Irarrazaval Jest to niedrogie mieszkanie o powierzchni 140 m2, które będzie sprzedawane i powtarzane w wielu miejscach, w których istnieją zainteresowane osoby.
W związku z tym odnosi się do idei pojemnika, ponieważ nie ma on miejsca.
Aby skrócić czas budowy, geometria jest prosta, a system konstrukcyjny jest prefabrykowany.
Jego aranżacja jest ukształtowana w kształcie krzyża, gdzie, aby objąć pobliski krajobraz, pomieszczenia publiczne są umieszczone na drugim poziomie w sześcianie o wysokości 4 metrów.
Ta surowa objętość jest pokryta stalowymi płytami, które tworzą podwójną fasadę (czytaj więcej.) Amalia House / GRID Architects Położona na szczycie wzgórza w Styrii, z widokiem na dolinę Kirchbach Amalia oferuje miejsce dla nawet sześciu osób, bez konieczności oszczędzania wszelki komfort.
Zorganizowany na 2 poziomach, z których jeden jest podzielony, pozwala krajobrazowi unoszenia się i daje widok na otoczenie zewsząd wewnątrz.
Aby oddać hołd otaczającej ją naturze i zmaksymalizować wymianę między wnętrzem i na zewnątrz, dom jest całkowicie pokryty sztucznym trawa – tylko okna zostały pominięte.
Amalia to pierwszy budynek kamuflażu sztucznej trawy w Austrii (czytaj więcej.) Biura Rubi / Bailo Rull ADD + Arquitectura Projekt został zaplanowany w celu zrozumienia bliższego otoczenia i relacji między miastem a krajobrazem.
Projekt znajduje się w miejscu, w którym warunki miejskie tracą gęstość i zwartość przed jedną rzeką miasta.
Lokalizacja projektu zachęca do skupienia się na krajobrazie i proponuje wybór tych zielonych widoków z każdej części biura.
Rozwiązanie konstrukcyjne polega na zastosowaniu prefabrykowanego betonu do całego budynku (czytaj więcej.)
[więcej w: rodzaje tapet ściennych, blacha na rąbek, ciśnienie w sieci wodociągowej ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: blacha na rąbek ciśnienie w sieci wodociągowej rodzaje tapet ściennych