Obrabiarki CNC
Obrabiarki CNC i Frezowanie cnc

Budownictwo wczoraj i dzis : Hotel samolotowy w Kostaryce

Posted in Uncategorized  by admin
September 2nd, 2019

Jeśli masz fantazje na temat życia w stylu szwajcarskiej rodziny Robinson lub nawet postaci w Lost, ten las deszczowy w pobliżu Quepos w Kostaryce może być tylko biletem.
Ośrodek Costa Verde Resort położony jest na skraju Parku Narodowego Manuel Antonio i oferuje niesamowity zestaw hotelowy mieszczący się w samolocie Boeing 727 z 1965 roku.
W swoim poprzednim życiu samolot transportował globtroterów na liniach South Africa Air i Avianca Airlines, a teraz służy jako apartament z dwiema sypialniami, położony na skraju lasu deszczowego, z widokiem na plażę i ocean.
Samolot był transportowany kawałek po kawałku z lotniska San Jose do obecnego miejsca spoczynku na cokole 50 stóp nad plażą.
Wygląda trochę jak modelowy samolot na stojaku i możemy sobie tylko wyobrazić spektakularne widoki z balkonu i okien samolotu.
Pięć dużych ciężarówek było potrzebnych, by wyprowadzić samolot do ośrodka, a chociaż transport z pewnością miał negatywny wpływ na środowisko, ukończony projekt jest wspaniałym przykładem ponownego użycia adaptacyjnego.
Widziany na miejscu zamieszkania.
Więcej zdjęć po przerwie.
[podobne: altana ogrodowa projekt pdf, blacha na rąbek, podział skał ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: altana ogrodowa projekt pdf blacha na rąbek podział skał