Obrabiarki CNC
Obrabiarki CNC i Frezowanie cnc

Budownictwo wczoraj i dzis : Najlepsze z Postopolis! LA

Posted in Uncategorized  by admin
September 3rd, 2019

Postopolis! była dyskusja, debata i refleksja wokół Architektury oraz wiele różnych tematów pokrewnych: Sztuka, Miasto, Technologia, Geografia, Wizualizacja itp., które połączyły się w multidyscyplinarną rozmowę transmitowaną na żywo przez siedem różnych blogów.
Nie jest możliwe wznowienie w paru akapitach tego, co dziś w LA było bez myślenia, że doświadczyliśmy dużego przedawkowania informacji, że musimy poświęcić odpowiedni czas na strawienie.
Próbując uporządkować niektóre pomysły, myślę, że w tej chwili przynajmniej pięć tematów zdefiniowano dla nas.
Wydarzenie dla siebie, to skoncentrowane ekspozycje i dyskusje o bardzo ciekawych i różnorodnych tematach.
Z rozmów o mieście i bezpieczeństwie z ludźmi z Departamentu Policji w Los Angeles, aby zrozumieć, jak niektóre miasta zmieniają relacje między miastami i ich obywatelami za pomocą technologii, dzięki ekspozycji Ben Cerveny.
Pełną listę wszystkich uczestników można znaleźć tutaj.
W ciągu tych pięciu dni mieliśmy okazję przeprowadzić wywiady z niektórymi z najlepszych exposers Contemporary Architecture z Los Angeles.
Yo-Ichiro Hakomori (architektura WHY), Dwayne Oyler i Jenny Wu (Oyler Wu Collaborative), Whitney Sander (Sander Architekci), Sarah Johnston i Mark Lee (Johnston MarkLee) i Austin Kelly (Architektura XTEN), Eric Oweb Moss (Eric Owen Moss Architects) i kilka innych, które wkrótce przedstawimy.
Oczywiście, będąc w LA, byliśmy zmuszeni podróżować przez miasto i jego renomowane autostrady.
Zdaliśmy sobie sprawę, jak trudno jest się poruszać bez posiadania pojazdu.
Ale poznaliśmy także przyjazną stronę miasta, z wieloma ciekawymi i różnymi centralnie położonymi miejscami do odwiedzenia.
Wreszcie specjalna wzmianka o miejscu, w którym Postopolis! został przeprowadzony: The Standard Hotel w Downtown LA, wielki remont 13 piętrowego budynku Konig Eizenberg Architecture, gdzie wydaje się, że wszystko zostało zaprojektowane specjalnie dla hotelu, który ma jeden z najciekawszych dachów LA.
W tym samym czasie Postopolis! był częścią LA Art Week, organizowanego przez fundację For Your Art, dzięki czemu byliśmy zanurzeni w wielkim środowisku kulturowym.
Wreszcie, najszczersze podziękowania dla wszystkich, którzy zrobili Postopolis! możliwe, szczególnie dla wszystkich, którzy pracują w The Storefront for Art and Architecture (Joseph, Gaia, Cesar, José, Faris), For Your Art (Bettina, Devin, Julia, Melissa), dla ludzi w hotelu Standard, z których każdy kuratorzy: BLDGBLOG (Geoff), City of Sound (Dan), SubTopia (Bryan), Mudd Up! (Jayce aka dj / Rupture), My Make Money Not Art (Regina) i oczywiście każdy gość, który dał życie temu wydarzeniu.
Dziękuje za wszystko! Obrazy, które próbują wznowić te 5 dni w Los Angeles, po przerwie.
Obrazy autorstwa Davida Assaela.
Postopolis! w Internecie: my-make-money-not-art BLDGBLOG City of Sound mudd up! subutopia Flickr
[podobne: castorama kabiny prysznicowe, domy z prefabrykatów betonowych, projekt altany ogrodowej pdf ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: castorama kabiny prysznicowe domy z prefabrykatów betonowych projekt altany ogrodowej pdf