Obrabiarki CNC
Obrabiarki CNC i Frezowanie cnc

Nowoczesna architektura : Biennale w Wenecji 2012: Álvaro Siza. Viagem sem Programa

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Andrea Piovesan Álvaro Siza.
Viagem sem Programa, prezentowany w Fondazione Querini Stampalia podczas trwania Biennale w Wenecji, opowiada o najbardziej osobistych aspektach pracy Alvaro Siza w architekturze i jego koncepcji życia.
W odpowiedzi na ogłoszenie przez Sizję laureata Złotego Lwa za całokształt działalności w 2012 r., Kuratorzy Greta Ruffino i Raul Betti wraz z organizatorem MedicinaMentis Cultural Association zaczęli ściśle współpracować z portugalskim mistrzem, aby złożyć ten jedyny w swoim rodzaju rodzaj retrospektywny.
Wystawa zawiera ekskluzywną kolekcję 53 prac, osobiście wybranych przez samego architekta, opracowanych na podstawie notatek i szkiców podróżniczych wraz z 38-minutowym wywiadem wideo.
Kontynuuj po przerwie, aby zobaczyć więcej zdjęć Álvaro Siza.
Viagem sem Programa i sprawdź nasz poprzedni zasięg, aby uzyskać więcej informacji.
Kuratorzy Greta Ruffino i Raul Betti wyjaśniają: Wystawa bada zarówno zalety natury ludzkiej, jak i kultury projektowania, w celu ujawnienia nierozerwalnego związku między tymi czynnikami a najbardziej intymnymi uczuciami portugalskiego artysty.
Jest to zatem plan emocjonalny, który wyraża jego ostrą zdolność obserwacji, którą następnie przekłada na namacalne fragmenty rzeczywistości.
.
Andrea Piovesan.
[podobne: olx słupca, montaż parapetów zewnętrznych, dom z prefabrykatów betonowych ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: dom z prefabrykatów betonowych montaż parapetów zewnętrznych olx słupca