Obrabiarki CNC
Obrabiarki CNC i Frezowanie cnc

Architektura i nowoczesne budownictwo – AD Round Up: Industrial Architecture Część I

Posted in Uncategorized  by admin
September 4th, 2019

Duże budynki oznaczają wielkie dzieła.
Projektowanie budynku przemysłowego może być dużym wyzwaniem dla architekta, a jego wynikiem jest zazwyczaj gigantyczna struktura, która może wzbudzać podziw lub odrzucenie.
Tak więc w ramach tej rundy przekazujemy Wam wcześniej znane prace z zakresu Architektury Przemysłowej.
Usługi produkcyjne, Wytwórnia win Morande / Martin Hurtado Arquitectos Asociados Projekt ten rozpoczął się jako pierwsze miejsce w konkursie, które obejmowało planowanie terytorialne na 1000 hektarów wąwozów, zbiorników wodnych, wzgórz i winnic.
Celem było osiągnięcie spójnego porządku we wszystkich działaniach, które należy uwzględnić w projekcie produkcji wina dla wiodącej wytwórni win w Chile.
Więcej niż forma, ustaliliśmy kryterium strukturalne, które byłoby podobne do wszystkich konstrukcji, które zostaną zbudowane na tym terenie.
Projekt dotyczy wejścia do winnicy, dróg i ścieżek, różnych pól sadzenia i zbiorników wodnych.
lokalizacje (czytaj dalej.) Szklane butelkowanie Zakład Cristalchile / Guillermo Hevia Architekt Guillermo Hevia wykonuje ładne prace przemysłowe, koncentrując się na zrównoważonym rozwoju.
Ta szklana rozlewnia posiada pasywną wentylację i strategię wykorzystania światła dziennego, która zmniejsza zużycie energii w budynku.
Sprawdź sekcje, aby uzyskać więcej informacji na ten temat.
Pofałdowany płaszcz, stanowiący analogię z obszarem geograficznym, sprzyjał dominującym wiatrom.
Zastosowanie wielu konserwowalnych technologii tworzy odpowiednie środowisko do pracy i produkcji szklarskiej butelkowania (czytaj dalej.) Kulturfabrik Kofmehl / ssm Architekten Kiedy krytyk, już przeglądając program na stronie, zaczyna czuć się jak śnieg w lesie .
zahipnotyzowany, ale także bez wskazówki i orientacji – twórcy Kofmehl zasługują na uznanie subkultury, którą chce być kultura młodzieżowa.
- Koofmäu.
(z neutralnym konotacją.
to.
tak jak w przypadku.
Konsum ., które daje pojęcie znajomości i intymności lokalnego życia na wsi) reprezentuje jako instytucję spójny system kodów społecznych i kulturowych, które na pierwszy rzut oka niewiele mają wspólnego ze współczesną architekturą (czytaj dalej.) Paykar Bonyan Panel Factory / ARAD Projekt jest fabryką, która zawiera prefabrykowaną instalację do produkcji systemów budowlanych oraz budynek biurowo-pomocniczy.
Lokalizacja jest miastem przemysłowym dla fabryk bez zanieczyszczeń, 35 km od Teheranu / Iranu.
Celem klienta jest zmiana tradycyjnego systemu budowlanego na system budownictwa przemysłowego, który może spełnić ogromne zapotrzebowanie na budowę w Iranie.
W związku z tym, klient chciał, aby fabryka wykazała ten cel pod względem jakości architektonicznej w systemie budynków przemysłowych, bez podobieństwa do tradycyjnych fabryk w Iranie (czytaj dalej.) Inapal Metal / Menos é mais Fotograf Joao Morgado podzielił się z nami tym przemysłem budynek autorstwa portugalskich architektów Menos é Mais (Mniej znaczy więcej).
Miło jest zobaczyć tego typu budynki, ponieważ w większości przypadków projekty przemysłowe nie oferują wiele pod względem świeżej architektury (czytaj więcej.)
[patrz też: drzwi przesuwne castorama, castorama kabiny prysznicowe, montaż parapetów zewnętrznych ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: castorama kabiny prysznicowe drzwi przesuwne castorama montaż parapetów zewnętrznych