Obrabiarki CNC
Obrabiarki CNC i Frezowanie cnc

Budownictwo i architektura : The Origami / Kann Finch

Posted in Uncategorized  by admin
September 2nd, 2019

Architekci: Kann Finch, Zjednoczone Emiraty Arabskie Miejsce: miasto Meydan, Dubaj Zespół projektu UAE: Jean-Sebastien Herr (architekt stowarzyszony / projektant), Damian Lambkin (architekt projektu), Claudio Nunez, Ulysses Lalu, Francis Contreras, Milica Vukasinovic, Clinton Bull, Jamie Madrazo, Mauricio Zulueta, Alaleh S Wnętrza: Nicholas Tedford Struktura: E-konstrukcja Poseł: Jain Consultants Koperta budowlana: MFT Krajobraz: Kann Finch Acoustics: WSP Klient: Rozwój dzielnicy Wykonawca: DCC, Dubaj Firma kontraktowa Rok projektu: 2010 Powierzchnia budowy: 45 980 m kw.
+ 27 Formalne ograniczenia, których domaga się strona, ulegają erozji w celu zrealizowania bogatej ekspresji trójwymiarowego obrazu, powierzchni i żywotności.
Podstawowe elementy kolumnowej krawędzi ulicy z podstawą podium ustanawiają miejską ciągłość, na której umieszcza się wieżę w jej strukturze ulicznej.
Pejzaż przez łącze do tej bazy zapewnia podłączoną pionową, zieloną interwencję, która informuje o fizycznym ukształtowaniu wieży, zapewniając jednocześnie ogródowi widok na apartamenty.
Podstawowa wieża jest erozji do.
H.
planować z centralnym rdzeniem.
Nogi H połączone na co piątym poziomie, generują rozległe ogrody dachowe w połączeniu z pionowym krajobrazem, który zapewnia wieloaspektowe zazielenienie do perspektywy mieszkania, a także pomaga w umi- nieniu pionowego mikroklimatu.
Dwadzieścia sześć poziomów wieży z udogodnieniami na dachu, lokalizują powtarzające się pięciopoziomowe zmysły, które są skonstruowane w następujący sposób: jedno piętro z trzema, dwie jednostki sypialniane, dwie, dwie kondygnacje czteroosobowe i dwie kondygnacje dwu, trzyosobowe.
Każda jednostka ma otwartą jakość, która rozszerza wewnętrzne obszary mieszkalne na rozległe balkony z całkowicie działającymi, podnoszącymi na duchu ścianami okien, które zapewniają bezproblemową wewnętrzną i zewnętrzną atmosferę.
Pionowa powierzchnia wieży na wschodzie i zachodzie pokryta jest bogatym wzorem, jednolitym / szklanym ekranem, który nie tylko rozwija niepowtarzalną ekspresję odpowiednią do lokalizacji i kultury, ale zapewnia prywatność bezpośrednim sąsiadom sąsiadującym z tymi fasadami.
Wieża jest dalej niszczona na jej drugim do piątego poziomu i dwudziestym drugim i dwudziestym trzecim poziomie, aby umożliwić pionowemu krajobrazowi wzbogacenie.
H.
struktura poprzez swoje wielopłaszczyznowe ramy sadzenia, pejzaż jest jak organizm, który zaatakował wieżę i spowodował formalną erozję.
Ta wielowarstwowa formalna propozycja oferuje jakość pionowego życia, która jednocześnie jest hojna, wyjątkowa i zachwycająca.
Jego prosta struktura wspiera styl życia i doświadczenie, które zazwyczaj nie zapewnia, wzbogacając miejski krajobraz rzeźbiarskim oddziaływaniem formy, powierzchni i światła zarówno dla jego mieszkańców, jak i rozszerzonej społeczności.
Jest to istotny wkład do nowego języka miejskiego, który odnosi się do ekologizacji.
naszych miast o odpowiedzialnej i unikalnej architekturze.
[więcej w: drzwi przesuwne castorama, badanie wody ze studni, minerały skałotwórcze ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: badanie wody ze studni drzwi przesuwne castorama minerały skałotwórcze