Obrabiarki CNC
Obrabiarki CNC i Frezowanie cnc

Nowoczesna architektura : Czym jest Zielona Architektura , w Goethe Institut NY

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Goethe-Institut w Nowym Jorku prezentuje Co to jest zielona architektura. , Serię rozmów, wykładów i wydarzeń poświęconych najnowszym osiągnięciom w tej dziedzinie oraz ich wpływowi na współczesne życie, a także implikacje dla przyszłości.
Seria kontynuuje rozmowę znanego architekta prof.
Manfreda Heggera, a następnie dyskusję moderowaną przez Matthiasa Hollwicha.
Manfred Hegger, laureat licznych nagród krajowych i międzynarodowych, jest profesorem na Politechnice w Darmstadt, Energy Efficient Building Design Unit, i jest członkiem-założycielem / CEO HHS Planer + Architekten AG w Kassel.
Jest członkiem Bund Deutscher Achitekten (Niemieckiej Fundacji Architektów), Deutsche Gesellschaft für Nachhaltiges Bauen (Niemieckie Towarzystwo Zrównoważonego Budownictwa) i był dyrektorem Międzynarodowego Programu Pracy UIA na rzecz Zrównoważonej Architektury Przyszłości od 1999-2008.
Będzie także prelegentem na pierwszej niemiecko-amerykańskiej konferencji poświęconej efektywności energetycznej w dniu 28 kwietnia.
Moderator Matthias Hollwich jest współzałożycielem HollwichKushner, LLC i pracował w kilku uznanych na całym świecie firmach architektonicznych i projektach urbanistycznych.
Obecnie jest profesorem na University of Pennsylvania i jest współredaktorem wraz z Rainerem Weissbachem z książki Bauhaus: UmBauhaus.
Modernizacja modernizmu.
Wydarzenie odbędzie się 30 kwietnia w Goethe-Institut New York Wyoming Building w Nowym Jorku.
Wstęp wolny.
[więcej w: montaż parapetów zewnętrznych, bricoman warszawa wilanów, lampa uv do wody ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: bricoman warszawa wilanów lampa uv do wody montaż parapetów zewnętrznych