Obrabiarki CNC
Obrabiarki CNC i Frezowanie cnc

Nowoczesna architektura : Narodowe Muzeum Dziecięce Pelli Clarke

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Czy wiesz, że w USA jest 48 milionów dzieci w wieku poniżej 13 lat.
Cóż, nowe Narodowe Muzeum Dziecięce jest dla nich wszystkich, inspirując ich do troski o świat i do jego ulepszania.
Projekt, od renomowanych architektów Pelli Clarke został odsłonięty kilka dni temu, i obejmuje ponad 150.000 sqf na stałe wystawy przez trzy wybitne firmy projektowe.
Amaze Design, Roto Studios i Aldrich Pears.
Po przerwie kolejne obrazy i zielone cechy tego certyfikowanego projektu LEED.
Budynek z certyfikatem LEED o powierzchni 150 000 stóp kwadratowych będzie zbudowany z materiałów pochodzących z recyklingu i zrównoważonych materiałów i będzie zawierał szereg zielonych elementów w nowym budynku, w tym:.
Turbina wiatrowa: Turbina wiatrowa budynku, symbol zaangażowania NCM w zrównoważoną i odnawialną energię, będzie źródłem władzy.
.
Odbłyśnik przeciwsłoneczny: Seria odblaskowych paneli na dachu przestrzeni nadawczej będzie odbijać światło słoneczne, zminimalizować sztuczne oświetlenie i zmniejszyć obciążenia energetyczne w ciągu dnia.
.
Ściana mieszkalna: Fasada od strony południowej Muzeum wyposażona jest w system korytek i korytek do podtrzymywania szkieletu dla żywej, zielonej ściany.
Ściana mieszkalna odciąży budynek od jasnego, gorącego południowego słońca, pomagając ochłodzić budynek i zmniejszyć zapotrzebowanie na energię.
.
Zielony dach: system zielonych dachów zapewni sadzonki i sadzonki na małą skalę, wchłonie wodę deszczową (zmniejszając odpływ sztormu), poprawi izolację termiczną i ograniczy wyspę cieplną.
efekt.
.
Materiały z recyklingu: Nowe Muzeum będzie używać odzyskanej stali konstrukcyjnej i niektórych cegieł z odzysku z wyburzonych budynków.
[podobne: podział skał, rodzaje tapet ściennych, drzwi przesuwne castorama ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: drzwi przesuwne castorama podział skał rodzaje tapet ściennych